Kauplemine:

Ostu sooritamiseks saatke meile palun e-maili aadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. , kus kirjutate millist eset soovite osta ja kindlasti lisage ka oma kontaktandmed. Võite ka oma tellimuse esitada telefoni teel +372 58408405

Kuna kauba maksumusele lisanduvad ka kauba saatekulud, siis kauba kättesaamiseks valite omale sobiva postiteenuse (Eesti Post, SmartPost, Cargobuss või mõni muu kullerteenus). Postiteenuste hindade ja tingimustega saate tutvuda järgnevatel linkidel:

http://www.post.ee/?id=7145

http://www.smartpost.ee/et/eraklient/pakkide-saatmine/hinnakiri-graafik.html

http://www.cargobus.eu/?nodeid=140&lang=et

Seejärel saadame teile e-mailile arve ja peale arve laekumist saadame kauba teele 3 tööpäeva jooksul, teie poolt valitud saateviisil. Vaidluste tekkimise vältimiseks saadame Eesti Postiga ainult tähitud saadetisi.

Võimalik on ka meiepoolne kauba kohaletoimetamine, siis lepime transpordi maksumuse ja aja kokku eraldi läbirääkimiste teel.

Kui soovite kaupa enne ostmist näha ja sellega tutvuda, siis tuleb eelnevalt leppida kokku aeg lao külastuseks telefonil +372 58408405. Võimalik on tasuda kauba eest ka kohapeal sularahas.

Kuna tegemist on vanavaraga, siis puudub müüdavatel esemetel garantii ja müüjal kohustus neid tagasi võtta.

Müüdavaid esemeid saab e-maili teel broneerida. Broneeritud esemeid hoiame kuni 14 päeva, siis peab ostja kauba välja ostma või broneeringu tühistama.

 

Kaufen- und Zahlungsmöglicheiten für ausländischen Kunden:

Sehr geehrte Kunden, wenn Sie aus unserem Internetshop etwas kaufen zu möchten, dann senden Sie bitte die E-mail mit ihrem Wunch nach unserem E-mail See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. . Wir antworten und bronieren das Artikel für Sie. Wir senden dann nach Ihre E-mail die Rechnung für der ganze Zeichnung zusammen mit Versandkosten nach ihren Wunsh. Die Versandkosten trägt der Käufer. Zum Versand können wir folgende Versandmöglicheiten benutzen:

- Mit Estnischem Post (einschreibende/versicherte postpak/panderoll);

- Mit Kurierdienst nach ihrem Wahl (UPS, DHL, DPS, Dachser, Hermes ...);

Zahlungsmöglicheiten

Wir akzeptieren die folgende Zahlunsarten:

- Überweisung;

- Paypal;

- Überweisung bei Western Union;

Wir senden die Ware nur nach dem Eingang des Geldes auf unserem Konto.

Ihre

K. & A. Wanawara Äri

 

 

Покупка товара и оплата за них иностранному клиенту

Уважаемый клиент, ты заинтересован в приобретении товара из фирмы K. & A. Wanawara Äri, свяжись с нами по адресу See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. и мы тебе ответим. Затем забронируем тобой желанный товар и отсылаем на твой адрес счёт за покупку.

Заказывая товар по почте, можете выбирать между последующими каналами доставок по их тарифной оплате:

Ээсти Пост «заказное» ;

Курьерные службы (UPS, DHL, DPS, Dachser, Hermes и др.);

Оплата за товар:

Банковский перевод на наш счёт;

Перевод наличными через Western Union;

Перевод PayPal при наличии учетной записи пользователя;

Товар будет Вам отправлен сразу после получения суммы на наш счёт!

Ваш

K. & A. Wanawara Äri

 

 
Otsi lehelt
Bänner